Witamy na stronie Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej

Wigilia dla osób samotnych i starszych z terenu Gminy Biała

W dniu 19 grudnia 2023 roku odbyła się Wigilia zorganizowana przez Gminę Biała/Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej dla osób samotnych i starszych z terenu Gminy Biała.

Przybyłych gości powitali: Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej Pani Maria Klimowicz, wice Burmistrz Białej Pan Sebastian Kornaś oraz Przewodnicząca Rady Miejskiej w Białej Pani Sabina Gorek, którzy przypomnieli o tradycji Świąt Bożego Narodzenia, podkreślając, że są to jedne z najpiękniejszych i najbardziej rodzinnych świąt oraz złożyli życzenia świąteczne i noworoczne przybyłym gościom. Ojciec Ireneusz Sajewicz odmówił wspólną modlitwę i poświęcił opłatek.

Uczestnicy spotkania podzielili się opłatkiem, złożyli sobie najlepsze życzenia świąteczne i noworoczne oraz spożyli posiłek wigilijny.

Uroczystość wigilijną uświetniło śpiewanie kolęd i pastorałek wraz z dziećmi z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Białej a także przy akompaniamencie Pana Bogdana Palimąki. Uczestnicy spotkania chętnie przyłączyli się do wspólnego świątecznego śpiewania kolęd.

Wszyscy nasi Goście otrzymali również świąteczne podarunki przygotowane przez dzieci.

Tegoroczne spotkanie opłatkowe przebiegło w miłej, serdecznej i rodzinnej atmosferze.

 

× Wyszukaj w serwisie
Najczęściej wyszukiwane frazy: