Witamy na stronie Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej

Święto pieczonego ziemniaka

W dniu 12.09.2023r. po raz kolejny w Białej odbyło się „Święto pieczonego ziemniaka”. Cieszyło się ono dużym zainteresowaniem mieszkańców.

Happening zorganizowano z inicjatywy Burmistrza Białej oraz Kierownika Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej. Współorganizatorami imprezy byli: Gminne Centrum Kultury w Białej, Bank Żywności w Opolu, Komenda Powiatowa Policji w Prudniku, Zakład Ustronianka w Białej, Bank Spółdzielczy w Białej oraz Akademia Piłkarska w Białej. „Święto pieczonego ziemniaka” dało mnóstwo radości zarówno mniejszym jak i większym uczestnikom wydarzenia. Wsparli nas również wolontariusze z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łączniku oraz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Białej.

Uczestników powitali Edward Plicko – Burmistrz Białej, Maria Klimowicz -Kierownik Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej, Jacek Czerwiński - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Białej oraz Edwardem Ambicki - Prezes Banku Żywności w Opolu. Podczas imprezy dzieci otrzymały słodkości pozyskane z Banku Żywności w Opolu. Wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani pieczoną kiełbasą, ziemniakiem z grilla oraz watą cukrową.

Dzieci wzięły udział w konkursach, spędziły miło czas korzystając z dmuchańców, zabaw z wodzirejem i animatorem.

 

× Wyszukaj w serwisie
Najczęściej wyszukiwane frazy: