-

Ostatni miesiąc był bardzo intensywny dla naszych Seniorów z Klubu Senior + działającym przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Białej. W styczniu w Klubie odbyła się zabawa karnawałowa -bal przebierańców oraz miało miejsce spotkanie kolędowe. Nasi Seniorzy wystąpili również z repertuarem kolędowym w Kościele Parafialnym Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Białej.
więcej o Intensywny styczeń za nami!
-

Z inicjatywy Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej – Klubu Senior + w dniu 8.10.2024r. odbył się turniej sportowy "Ziemniaczany Mistrz" w sali gimnastycznej Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Białej. Turniej otworzył P. Edward Plicko - Burmistrz Białej.
więcej o Turniej sportowy „Ziemniaczany Mistrz"
-
więcej o Przygotowania do Dożynek Wojewódzkich, które odbędą się 8 września w Białej
-

W Klubie Senior + w Białej odbył się bal karnawałowy. A skoro bal karnawałowy, to musiały być przebrania. Seniorzy zaprezentowali prawdziwą rewię kostiumów. Były piękne suknie, ekstrawaganckie nakrycia głowy i akcesoria… Uczestnikom nie sposób było odmówić polotu. Były więc tańce, konkursy, karaoke i zabawy, mnóstwo śmiechu i uśmiechów.
więcej o Bal karnawałowy w klubie Senior+
-

W dniu 23.01.2024r. w Klubie Senior+, działającym przy Ośrodku Pomocy Społecznej w Białej, odbyło się spotkanie kolędowe Klubowiczów . Miła i życzliwa spotkania przyniosła radość , spokój i wytchnienie od codziennych obowiązków. Klubowicze spotkali i przy akompaniamencie instrumentów muzycznych wspólnie śpiewali najpiękniejsze kolędy i pastorałki. W spotkaniu wzięli również udział zaproszeni goście. Spotkanie zostało uwieńczone poczęstunkiem przy wspólnym stole, przygotowanym przez Panie z Klubu Senior +.
więcej o Hej Kolęda, kolęda…
-

Panie rozpoczęły zajęcia kulinarne od wypieku i dekorowania pierników.
więcej o W Klubie Senior + w Białej rozpoczęły się przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia
-

W Klubie Senior + w Białej odbyły się zajęcia- ćwiczenia umysłowe dla seniorów: Demencja? To nie dla mnie! w ramach projektu ,, Narzędzia i techniki pracy wolontaryjnej z seniorami i seniorkami ‘’ sfinansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności- Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Korpusu Solidarności – Rządowego Programu Wspierania i Rozwoju Wolantariatu Długoterminowego na lata 2018-2030.
więcej o Ćwiczenia umysłowe dla seniorów: Demencja? To nie dla mnie!
-

Kontynuacja warsztatów w ramach projektu: "Senior w rozwoju, czyli przygotowanie do starości’’ w klubie Senior + w Białej. Seniorzy poznali domowe sposoby na pielęgnację cery.
więcej o Kontynuacja warsztatów w ramach projektu: "Senior w rozwoju, czyli przygotowanie do starości’’ w klubie Senior + w Białej.
-

W Klubie Senior + w Białej miały miejsce warsztaty pt.: "Jak wykorzystać nowe technologie w codzienności?"
Odbyły się one w ramach projektu: "Senior w rozwoju, czyli przygotowanie do starości’’.
więcej o W Klubie Senior+ w Białej miały miejsce warsztaty pt.: "Jak wykorzystać nowe technologie w codzienności?"
-

Rozpoczął się sezon na owoce, pierwsze zbiory truskawek, czereśni....
W Klubie Senior + w Białej odbyły się zajęcia kulinarne. Panie przygotowały racuchy z owocami.
więcej o W Klubie Senior + w Białej odbyły się zajęcia kulinarne