Witamy na stronie Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej

Happening „Życie bez używek – żyjemy bezpiecznie"

22 czerwca br. na rynku w Białej odbył się happening „Życie bez używek – żyjemy bezpiecznie” zorganizowany dla mieszkańców Miasta i Gminy Biała. Organizatorami wydarzenia była Gmina Biała we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej, Gminne Centrum Kultury w Białej, Bank Żywności w Opolu, Publiczna Szkoła Podstawowa w Białej, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Głuchołazach, Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Prudniku, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Opolu, Komenda Powiatowa Policji w Prudniku, Zakład Ustronianka, Ochotnicza Straż Pożarna w Białej, Zespół Szkół Medycznych w Prudniku, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łączniku oraz Akademia Piłkarska w Białej.

  • Happening miał na celu zwrócenie uwagi na problem jakim są uzależnienia oraz konsekwencje wynikające z zażywania używek.
  • Przemarsz młodzieży w geście obrony „Zdrowego stylu życia bez używek” zorganizowany przez młodzież Szkoły Podstawowej w Białej, pokaz wyszkolonego psa policyjnego, symulator zderzenia i dachowania, pokaz pierwszej pomocy , występy artystyczne, zabawy z klaunami, malowanie samochodu cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Gminy Biała.

 

× Wyszukaj w serwisie
Najczęściej wyszukiwane frazy: