Witamy na stronie Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej

 • W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 mieszkańcy Gminy pamiętajcie – Nie Jesteście Pozostawieni Sami Sobie!

  więcej

 • logo_ops.jpeg
  Jesteś objęty kwarantanną i potrzebujesz wsparcia w zaspakajaniu swoich podstawowych potrzeb życiowych tj. zakupu żywność, czy leków, a nikt bliski nie może Ci pomóc? Zadzwoń lub napisz do Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej. adres: ul. Prudnicka 29, 48-210 Biała, telefon kontaktowy: 77 4387-140, e-mail: ops@biala.gmina.pl

  więcej

 • więcej

 • Projekt pn. „Bliżej rodziny i dziecka – wsparcie rodzin przeżywających problemy opiekuńczo-wychowawcze oraz wsparcie pieczy zastępczej – III edycja” w ramach Osi VIII Integracja społeczna dla Działania 8.1 Dostęp do wysokiej jakości usług zdrowotnych i społecznych w zakresie wsparcia rodziny  i pieczy zastępczej w ramach RPO WO 2014-2020. 

  więcej

 • Spotkanie.jpeg
  SPOTKANIE GRUPY SAMOPOMOCOWEJ W RAMACH PROJEKTU „ BLIŻEJ RODZINY I DZIECKA – WSPARCIE RODZIN PRZEŻYWAJĄCYCH PROBLEMY OPIEKUŃCZO- WYCHOWAWCZE ORAZ WSPARCIE PIECZY ZASTĘPCZEJ – III EDYCJA

  więcej

 • IMG_20200916_145556.jpeg
  16.09.2020 r. odbyło się „Święto Pieczonego Ziemniaka” zorganizowane dla dzieci z gminy Biała na placu rekreacyjno – sportowym za Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Białej. Zabawę z dziećmi poprowadził animator. Konkurs Komendy Powiatowej Policji w Prudniku „Baw się bezpiecznie” miał wielu entuzjastów. Ponadto w trakcie imprezy odbył się pokaz pojazdów Policyjnych, konkurs plastyczny oraz wytworów artystycznych, gdzie w roli głównej był „Ziemniak”. Poczęstunek i słodkości dodatkowo uatrakcyjniły imprezę.

  więcej

 • 18.jpeg
  W dniu 29.08.2020r. odbyła się impreza „Pożegnanie wakacji”, w ramach której zorganizowano happening. Organizatorami wydarzenia była: Gmina Biała, Ośrodek Pomocy Społecznej w Białej, Gminne Centrum Kultury w Białej, Fundacja Rodzinna Stacja oraz Bank Żywności w Opolu. W trakcie happeningu odbyły się warsztaty teatralne prowadzone przez Panią Olgę Pęczak, aktorkę filmową i teatralną, recital wokalno-instrumentalny zaprezentowany przez Magdalenę Gnielkę oraz występ Chóru „ZGODA” z Chrzelic z repertuarem biesiadnym.  

  więcej

 • 01.jpeg
  W dniu 04.09.2020r. mieszkańcy Gmina Biała uczestniczyli w bezpłatnym szkoleniu „W czasie COVID-19 i nie tylko” organizowanym przez Fundację „KTOTO- Zrozumieć Alzheimera” w ramach autorskiego Projektu „V Opolska Akademia Opiekunów-Edycja specjalna”.

  więcej

 • 07.jpeg
  W dniu 26 sierpnia 2020 roku uczestnicy „ Senior+” Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej wzięli udział w jednodniowej wycieczce krajoznawczej do jednego z najpiękniejszych zabytków ziemi opolskiej - Zamku w Mosznej.

  więcej

× Wyszukaj w serwisie
Najczęściej wyszukiwane frazy: